Współpraca

Oferta współpracy

Chcesz wesprzeć nasz klub? Sprawdź naszą ofertę!

Błękitni rozpoczęli swoją działalności 22 lata temu w malutkim Niechłodzie, który nie ma nawet pół tysiąca mieszkańców. Naszym priorytetem jest promowanie i rozwijanie tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży z naszej gminy poprzez budowanie odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia.

Współpraca ze szkołą podstawową i podmiotami samorządowymi oraz wyszkolenie sztabu trenerskiego, daje nam podstawy do tego, aby działać w stronę ciągłego rozwoju naszej Akademii.
Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji naszych zawodników oraz odkrywanie i szkolenie talentów tenisa stołowego mogących w przyszłości grać w drużynach seniorskich naszego klubu…

Program Błękitna Załoga

Zdobądź nową grupę klientów, uczestnicząc w programie lojalnościowym!

Nasz klub przygotował program mający na celu przynieść korzyści współpracy dla każdej ze stron, czyli: dla kibiców, partnerów oraz klubu.
Kibice bezpłatnie mogą zostać członkami Błękitnej Załogi. Członkowie zyskają zniżki i bonusy na produkty oraz usługi Partnerów.
Dla Partnerów jest to świetna okazja do zdobycia nowych i regularnych klientów.

Program przyjaciel Klubu

Zostań przyjacielem klubu!

Przygotowaliśmy program dla osób, które chcą wspierać nasz klub. Na stronie blekitniniechlod.pl możesz ustawić comiesięczne darowizny na konto Błękitnych.
Wpłacając miesięcznie min. 20 PLN dołączysz do ekipy Przyjaciół Klubu. Pieniadzę zostaną przekazane na rozwój klubu i Akademii Błękitnych.
Dziękujemy!